FAQs Complain Problems

समाचार

कर्मचारी विवरण

नाम पद शाखा ईमेल फोन नं
नविन गङतान लामा प्रमुख प्रशासकीय अधिकृत lamanabin64@gmail.com 9855088966
सत्य नारायण साह वरिष्‍ठ पशु विकास अधिकृत पशु तथा मत्स्य विकास satyanarayansah912@gmail.com ९८५५०७१८९२
रामकृष्ण श्रेष्ठ वरिष्‍ठ लेखा अधिकृत आर्थिक प्रशासन शाखा sramkrishna72@gmail.com ९८४५०३१४३४
राम बहादुर घलान वरिष्‍ठ विद्यालय निरिक्षक/ सूचना अधिकारी शिक्षा युवा तथा खेलकुद विकास शाखा ramghalan9862@gmail.com 9845640139
Radha Krishna Pant इन्जिनियर (अधिकृतस्तर सातौ) प्राविधिक शाखा pantradha121@gmail.com 9861900350
ध्रुव प्रसाद लामिछाने सि.अ.हे.व.अधिकृत (छैठौं) स्वास्थ्य संयोजक (स्वास्थ्य शाखा) lamichhane.dhurba@gmail.com 9855069129
सूर्य बहादुर गुरुङ्ग अधिकृत छैठौं सामाजिक विकाश शाखा sgurung727@gmail.com 9845027323
रघुनाथ हुमागाईं अधिकृत (छैठौं) कर्मचारी प्रशासन शाखा/सामाजिक सुरक्षा तथा पञ्‍जिकरण raghu.humgain2055@gmail.com ९८४५२९९०७८
दाशरथि उपाध्याय भण्डारी श्रोत शिक्षक शिक्षा युवा तथा खेलकुद विकास शाखा dasharathiupadhyaya@gmail.com 9855069944
प्रकाश न्यौपाने अधिकृत छैठौं राजश्व, योजना तथा अनुगमन शाखा findmeneupane12345@gmail.com 9855057302
जिवन घिमिरे इन्जिनियर (छैठौं) प्राविधिक शाखा gwon1ghimire@gmail.com 9851034231
कबिराज हुमगाईं रोजगार संयोजक (अधिकृत छैठौं) रोजगार सेवा केन्द्र kabiraj.humagain@gmail.com 9845184148
सोराज तामाङ्ग सूचना तथा संचार प्रविधि अधिकृत सूचना तथा प्रविधि शाखा sorajtamang947@gmail.com 9845862094
आविस्कार खतिवडा कृषि स्नातक (अधिकृतस्तर छैठौँ) कृषि विकास शाखा abishkarkhatiwada11@gmail.com 9865029794
गायत्री सापकोटा सि. अ.न.मी. (छैठौं) स्वास्थ्य शाखा 9845127453
गोपाल लम्साल कृषि प्राविधिक (सहायकस्तर पाचौं) कृषि विकास शाखा lamsalgopal900@gmail.com ९८५५०६६८६२
भगवती अर्याल सहायक लेखा अधिकृत आर्थिक प्रशासन शाखा ccntntauditor45@gmail.com 9847447860
संगिता चौलागाँई वरिष्‍ठ लेखा परीक्षण सहायक आन्तरीक लेखा परीक्षण sangitadhital38@gmail.com 9845031023
भगवति घिमिरे प्रा.स. (सहायकस्तर पाचौँ) शिक्षा, युवा तथा खेलकुद विकास ghimirer2042@gmail.com 9845287479
रबिन्द्र बिक्रम सापकोटा कम्प्युटर अपरेटर (सहायकस्तर पाचौं) सामाजिक सुरक्षा तथा पञ्‍जिकरण sapkota.ravi23@gmail.com 9845777235
सावित्री कुमारी सापकोटा महिला विकास निरिक्षक (सहायकस्तर पाचौँ) महिला तथा बालबालिका विकास ९८४५१२४५८०
अधिवक्ता रामशरण लामिछाने कानुनी सहजकर्ता कानुन शाखा lamichhaneramsharan270@gmail.com 9849645649
मनोज देवकोटा एम. आई. एस. अपरेटर सामाजिक सुरक्षा तथा पञ्‍जिकरण devkotamanoj69@gmail.com 9855088069
उमा दाहाल सहायक स्तर चौथो राजश्व, योजना तथा अनुगमन शाखा umadahal2072@gmail.com 9845106701
सागर तिमल्‍सिना प्राविधिक सहायक रोजगार सेवा केन्द्र shmtimilsina@gmail.com 9865049735
राज लम्साल रोजगार सहायक रोजगार सेवा केन्द्र lamsalsabin31@gmail.com ९८४५९४२८७७
प्रवेश सापकोटा खा.पा.स.टे (सहायकस्तर चौथो) योजना तथा अनुगमन शाखा prabesh.sapkota@nepal.gov.np 9860266382
मन्जु तुम्सिङ मगर सहायक स्तर चौथो सामाजिक सुरक्षा तथा पञ्‍जिकरण karkimanju382@gmail.com 9845715057
प्रतिमा डांगी लघु उध्धम विकास सहजकर्ता pratimadangi120@gmail.com
प्रतिमा भोम्जन फिल्ड सहायक सामाजिक सुरक्षा तथा पञ्‍जिकरण bhomjanpratima@gmail.com 9845533763
किरण मुक्तान फिल्ड सहायक सामाजिक सुरक्षा तथा पञ्‍जिकरण lkiran462@gmail.com 9845737040
सबिन बजगाई ना.प.स्‍वा.प्रा पशु तथा मत्स्य विकास ९८६५५०४२४५
आज्ञा श्रेष्‍ठ सव इन्जिनियर घर नक्सा aagyabagmati@gmail.com 9860802600
बिनोद देवकोटा हलुका सवारी चालक binoddevkota409@gmail.com 9845405920
होम वहादुर पाख्रिन हलुका सवारी चालक 9846046204

Pages